10 minut w Internecie kredyt

Jak ustalić negatywne sprawozdanie kredytowe w 3 prostych krokach!

Jak ustalić negatywne sprawozdanie kredytowe w 3 prostych krokach!

Jeśli chcesz pozbyć się negatywnego kredytu, możesz z łatwością wykonać kilka czynności, aby całkowicie go obrócić i zobaczyć znaczną poprawę wyniku kredytowego. Tysiące ludzi ma takie same problemy i zakłada, że ​​zajmuje się profesjonalnym serwisem kredytowym lub serwisem napraw kredytowych, aby to zrobić dla nich. Te usługi online i kredytów online nie są tanie, a często ludzie spędzają swoje ciężko zarobione pieniądze próbując naprawić negatywne lub złe kredyty. więcej informacji tutaj www.oszustwo.net/credit-pl/.

Przede wszystkim możesz nie wiedzieć, co jest obecnie w raporcie kredytowym dzisiaj: Możesz mieć pewność, że masz złe kredyty w oparciu o historię płatności w przeszłości lub nie masz odwagi, aby otrzymać kopię raportu o kredyt, mimo że jest bezpłatna. Wielu opierają się temu z obawy przed tym, co według nich mogą się spodziewać. Może jednak być zaskoczony. W swoim raporcie kredytowym mogą być zapisane wpisy, które są całkowicie fałszywe i mogą być łatwo poprawione lub mogą być wpisy, które można łatwo zmienić przy użyciu niewielkiej dokumentacji. Więcej na temat chwilówki przez internet bez biku i krd.

Naprawdę to nie jest takie trudne, aby poprawki te uwzględniono w raporcie kredytowym. Możesz w ogóle się tym zaopiekować dość szybko i nie kosztuje cię ani grosza, aniżeli pieczęć pierwszej klasy. W rzeczywistości można zrobić lepszą pracę niż jakąkolwiek klinikę naprawy kredytu, ponieważ jesteś w stanie faktycznie dodać kilka pozytywnych znaków kredytowych do raportu, jeśli wiesz, jak to zrobić, a ja wyjaśnię poniżej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź link www.oszustwo.net/credy-finanse/.

Ok, są to trzy proste kroki w celu naprawienia historii kredytowej.

 Pobierz kopię bezpłatnego raportu kredytowego, jeśli nie masz już kopii CURRENT: Każdego roku każdy ma prawo do bezpłatnego raportu kredytowego zgodnie z federalnymi przepisami rządu. Możesz uzyskać bezpłatnie roczny raport kredytowy online natychmiast w zatwierdzonym serwisie WWW: wpisz „annualcreditreport”, a następnie kropkę, a następnie com. Będziesz mógł drukować to tak szybko, jak podasz tożsamość.

Możesz też zadzwonić pod 1-877-322-8228. Kiedy zadzwonisz otrzymasz automatyczną usługę. Wiedz, jaki numer telefonu chcesz używać, ponieważ jest to wymóg w procesie. Jednak w celu uzyskania raportu zajmie to około 15 dni. Można również pisać, ale natychmiastowe połączenia internetowe lub dzwoniące są najprostsze. Ta bezpłatna usługa jest sponsorowana przez trzy agencje sprawozdawczości kredytowej – Equifax, Experian i TransUnion.

Łatwo jest napisać list sporny. Jeśli nie masz pewności

Teraz musisz wiedzieć, że nie otrzymasz oceny kredytowej ani wyniku, gdy otrzymasz raport. Za wynik otrzymasz dodatkową opłatę. Jeśli jednak niedawno złożył wniosek o kredyt i został odrzucony, zadzwoń po kredytodawcę i zapytaj, jaki jest Twój wynik. Zwykle można to łatwo poznać.

Kiedy masz raport kredytowy w ręku, usiądź i zanotuj negatywne pozycje lub coś, co nie pasuje do Ciebie. Możesz popełnić kilka błędów, czasem nawet z datą urodzenia lub innymi informacjami osobistymi. Są one łatwo korygowane. Mogą wystąpić pewne fałszywe informacje, takie jak informacje o kredytach dla kogoś innego o tym samym lub podobnym imieniu. uprzejmie kliknij na witrynę, aby uzyskać więcej informacji www.oszustwo.net/expander/.

 Napisz list sporny. Łatwo jest napisać list sporny: Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, usiądź i udaj, że piszesz list do przyjaciela. To nie musi być fantazja i może być w twoim własnym pisma ręcznego, jeśli jest czytelny lub wpisany. Nie rób zbyt ciężko. Zrób złe znaki kredytowe lub złe informacje, które chcesz spróbować. Upewnij się, że jest tak krótki jak to możliwe i nie dodawaj puszystości. Poznaj fakty, jak je znasz. Jeśli masz jakieś dokumenty, które zawierają „back you up”, dodaj je lub dołącz kopie z listem spornym.

Scroll To Top